Zaznacz stronę

Dar Dawania

Dawanie przyjmuje różne formy. W te święta, myślę o tym, ile moi rodzice zawsze dają, aby Boże Narodzenie było tak wyjątkowe… przepyszne jedzenie, dekoracje, prezenty i troska o to, żeby te dni były tak magiczne i niezapomniane. Najlepszym prezentem jaki kiedykolwiek mi dali, i nadal dają, jest miłość.

C zasami otrzymujemy lub dajemy prezenty, które nie mogą być zapakowane, ale ich wpływ jest ogromny i wiecznie trwały, jak moja trzustka i nerka. Dar od mojego dawcy.Nigdy ich nie widziałem, ale czuję, i widzę jego wpływ każdego dnia.

Moi najbliżsi i miłość moich rodziców i dar życia od mojego dawcy inspirują mnie do dawania. Nie kupowania rzeczy, pakowania ich i przekazania ich innym (chociaż uważam, że to także wspaniale), ale aby dawać swój czas i mam nadzieję, że moja historia ma pozytywny wpływ na życie innych.

Czasami podróżując autostradą lub kiedy jestem otoczony tłumem, myślę o tym, że wszyscy udajemy się do różnych miejsc, z różnych powodów, wszyscy jesteśmy na własnych wyjątkowych ścieżkach. Każdy z nas ma inne wyzwania, sukcesy, nadzieje i marzenia. Wierzę jednak, że wszyscy szukamy tego samego: zadowolenie, w postaci miłości i szczęścia. Chcemy być kochani i chcemy być szczęśliwi.

Pokój, miłość i radość, te trzy słowa są nierozerwalnie związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Dzielenie się z innymi swoim czasem i historią zapewnia mi wszystkie trzy z tych emocji. Fakt, że musiałem zmagać się z zagrażającymi życiu sytuacjami daje mi wewnętrzny spokój, bo mogłem je znosić z siłą i gracją, które mogą inspirować innych do przezwyciężenia podobnych trudności. Miłość, którą daję, ale również otrzymuję od moich bliskich, lekarzy i przyjaciół jest przytłaczająca. Jesteśmy rodziną i jesteśmy w tym razem. Pamiętajcie o tym, że Wasze wsparcie i wiara we mnie napędza mnie do dzielenia się z innymi cząstką siebie. Tyle radości zostało wniesione do mojego życia. Największy skarb to przyjaźnie które nawiązałem.

Wierzę, że przeżyłem wszystkie moich walki aż do tej zwycięskiej z 15 lipca 2014, aby móc dać coś innym. I nigdy nie przestanę dawać i troszczyć się o ludzi, bo to z kolei napełnia mnie pokojem, miłością i radością.

I będą dawać do końca moich dni – moja historia, mój czas, mój uśmiech i moje poparcie. Wierzę, że gdy dajemy, otrzymujemy znacznie więcej niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Dziękuję za przyłączenie się do mnie w tej podróży. Życzę pokoju, miłości i radości w te Święta i przez cały 2017 rok.

Czym jest dar, który dałeś i / lub otrzymałeś, który miało wpływ na twoje życie? Co oznacza pokój, miłość i radość dla ciebie?